zaloguj się   

UWAGA:
to jest strona archiwalna

aktualna strona pod adresem

http://gorka.rawa-kopernik.pl
SmodCMS

Apki++

Dzień dobry, Zapraszamy na kolejne webinarium: Termin: 9.08.2017 o godzinie 18.00. Temat: Node.js. Prowadzący: Marius Jasiński Web Developer w SAP Hybris.

Zapraszamy na kolejne webinarium z JavaScript, które odbędzie się już 17 maja o godzinie 18.00. Webinarium poprowadzi Szymon Kaliski, członek Rady Programowej Fundacji Media 3.0 - czytaj więcej.

Zapraszamy na kolejne webinarium z JavaScript, które odbędzie się już 12 kwietnia o godzinie 18.00. Webinarium poprowadzi Szymon Kaliski, członek Rady Programowej Fundacji Media 3.0 - czytaj więcej.

marzec 2017

Zapowiedź: kolejne z cyklu webinariów, temat: Wizualizacja danych w JavaScript dla początkujących.

marzec 2017

Już 17 marca o godzinie 18.00 zapraszamy na kolejne z cyklu webinariów. Webinarium poprowadzi Szymon Kaliski, temat: wprowadzenie do HTML I JavaScript dla początkujących.

luty 2017

Dla tych co nie zdążyli lub nie mogli uczestniczyć. Pierwsze z cyklu webinariów „Kreatywne C++, czyli openFrameworks” odbyło się 3 lutego. Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinarium.

styczeń 2017

Informacje dotyczące I Webinarium:

Należy wejść pod link: http://openframeworks.cc/download/ — trzeba ściągnąć i dokładnie przeczytać "setup guides" dla swojego OSa. Dla OSX najlepiej xcode, dla windowsa najlepiej visual studio, a jak ktoś ma linuxa to sobie poradzi sam.

Tematyka webinaru: Wprowadzenie do języka C++ z użyciem openFrameworks — zestawu bibliotek do kreatywnego programowania. Podczas webinarium poznamy podstawy składni języka, oraz zasadę działania openFrameworks tworząc proste generatywne animacje. Webinarium przeznaczone jest dla początkujących programistów, którzy pierwszy kontakt z językami obiektowymi mają już za sobą. Webinarium poprowadzi Szymon Kaliski, członek Rady Programowej Fundacji Media 3.0. 

styczeń 2017

Na platformie apki.org będą dostępne dwa kursy z zakresu programowania w języku C++ oraz C. Dla ucznió przewidziane są następujące formy wsparcia:

  • wsparcie mentorskie dla nauczycieli oraz uczniów online,
  • możliwość wzięcia udziału w hackathonach online dla uczniów szkół z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród rzeczowych,
  • możliwość wzięcia udziału w webinariach online ze specjalistami,

Udział jest bezpłatny. 

Obecnie jesteśmy na etapie powołania klubu Lab 3.0, w którego skład wejdzie nie mniej niż 15 uczniów.

styczeń 2017

Z przyjemnością informuję o zakwalifikowaniu się naszej szkoły do projektu Apki ++. Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Cyfryzacji.