zaloguj się   

UWAGA:
to jest strona archiwalna

aktualna strona pod adresem

http://gorka.rawa-kopernik.pl
SmodCMS

Ucz się ekonomii

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Score Hunter”

Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości. Więcj na stronie konkursu: https://scorehunter.edu.pl/mission/list

polecane linki

 

Koniec roku to dla wielu firm czas inwentaryzacji. Jest to istotny aspekt systemu kontroli wewnętrznej w każdej jednostce, dlatego warto proces ten przeprowadzić w sposób właściwy i prawidłowy.

Zapraszamy Państwa do lektury artykułu, który przedstawia 7 zasad prawidłowej inwentaryzacji. Jego autorem jest Damian Uszko, Biegły Rewident oraz Partner w firmie HLB M2 Tax & Audit.

Przeczytaj artykuł!

HLB M2 Tax & Audit jest Partnerem Merytorycznym Asseco Business Solutions w zakresie przepisów podatkowych oraz finansów. Firma specjalizuje się w doradztwie podatkowym, badaniu sprawozdań finansowych oraz w doradztwie w zakresie rachunkowości.

Farmersi to wieloosobowa gra strategiczna obsługiwana przez przeglądarkę internetową. W grze prowadzisz własną farmę na Dzikim Zachodzie - hodujesz bydło, uprawiasz zboże i inwestujesz zyski. Celem gry jest, by twoja farma rozwijała się lepiej niż farmy konkurentów.
W rozgrywkach bierze udział 1-12 graczy, trwają one 6-17 tur, a przeliczenia między turami następują co 24h, 12h lub 5/10 minut.

Ta gra w łatwy i przyjemny sposób nauczy cię biznesowego sposobu myślenia oraz podstaw ekonomii. 

wolni farmerzy

wolni farmerzy - http://farmersi.pl